Юридичні послуги

Golden scales of justice, gavel and books wood brown background

Interhub Consulting Group надає всі види юридичних послуг, що відносяться до поточної діяльності підприємств та особливих потреб чи випадків у бізнесі,  інвестиційної діяльності в Україні, започаткування та ведення бізнесу, налагодження партнерських відносин із українськими контрагентами, взаємовідносин з державними та місцевими органами самоврядування. Допомагаємо здійснювати Ваші дії згідно з вимогами українського законодавства та забезпечуючи максимальне задоволення Ваших потреб. Наші юристи працюють з клієнтами в різних галузях, допомагають вирішити як прості так і складні задачі, надають фахову підтримку в різних індивідуальних випадках.

Серед клієнтів Interhub Consulting Group – найбільші підприємства роздрібної торгівлі, сфери фінансових послуг,  нерухомості,  харчової промисловості,  агропромисловості (сільського господарства), ІТ сектору, виробничого сектору.

Ми надаємо різного типу юридичні послуги

  • поточні юридичні послуги для підприємств
  • допомога та консультації при започаткуванні нового бізнесу
  • допомога та консультації при реорганізації бізнесу
  • допомога та консультації при різного типу операціях з нерухомістю
  • консультації з питань податкового та фінансового права
  • консультації та допомога у вирішенні питань в рамках трудового права, оформлення різного типу документів, налагодження схеми взаємовідносин між працедавцем та працівником
  • консультації та допомога у вирішенні питань в рамках різних видів права.

Interhub Consulting Group надає послуги, що поєднують юридичну, комерційну та підприємницьку складову. Наші юристи тісно співпрацюють з фахівцями інших напрямків, такими як податкові консультанти, аудитори, управлінці. Таким чином, ми маємо можливість надати максимально якісну підтримку та забезпечити максимально ефективні рішення в правовому полі.